УЗД на обладнанні експертного класу: VolusonE8, Acuson Antares, та ін.

УЗД внутрішніх органівнаявність записутелефон
Рябоконь Сергій Миколайовичза записом097 212 05 88
0800 337 895
УЗД в акушерстві та гінекології  
Єльчанінова Наталія Сергіївна
Руднєва Олена Євгенівна
Дунаєва Наталія Павлівна
Кожух Наталія Сергіївна
за записом
за записом
за записом
за записом
098 0 800 397
0800 337 895
0800 337 895
0800 337 895
 УЗД судин  
Гончаренко Наталія Лук’янівна
Афонін Євген Володимирович
Іванович Назар Степанович
по записи
по записи
по записи
0800 337 895
0800 337 895
0800 337 895
УЗД суглобів  
Афонін Євген Володимирович
Іванович Назар Степанович
за записом
за записом
0800 337 895
0800 337 895
УЗД у кардіології  
Бесараб Ольга Дмитрівназа записом0800 337 895
УЗД у педіатрії  
Шелевицька Вікторія Анатоліївназа записом0800 337 895

Запис проводиться реєстратурою центру або персонально в кабінеті фахівця за телефоном

УЗД - неінвазивне дослідження організму людини за допомогою ультразвукових хвиль.

Ультразвукове дослідження відіграє важливу роль у постановці діагнозу захворювань внутрішніх органів, таких як:

черевна порожнина і заочеревинний простір
печінка
жовчний міхур і жовчовивідні шляхи
підшлункова залоза
щитоподібна залоза
селезінка
нирки
органи малого таза
сечоводи
сечовий міхур
передміхурова залоза
м’язово-скелетні дослідження

Зважаючи на відносно невисоку вартість і високу доступність, ультразвукове дослідження є широко використовуваним методом обстеження пацієнта і дає змогу діагностувати досить велику кількість захворювань, як-от онкологічні захворювання, хронічні дифузні зміни в органах (дифузні зміни в печінці й підшлунковій залозі, нирках і паренхімі нирок, передміхуровій залозі, наявність конкрементів у жовчному міхурі, нирках, наявність аномалій внутрішніх органів, рідинних утворень в органах тощо).

У Кривому Розі, в медичному центрі «БМДЦ», Ви можете отримати кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців ультразвукової діагностики за всім спектром можливих досліджень. Графік прийому та вартість обстежень Ви можете дізнатися зателефонувавши до реєстратури або на нашому сайті в розділі прейскуранти. Звертаємо увагу, більшість досліджень проводиться за попереднім записом. Швидше за все у Вас не вийде потрапити на прийом у порядку живої черги. Але попередній запис гарантує Вам надання послуги в заявлений час у повному обсязі і без довгого очікування.

Печінка

Ультразвукове дослідження печінки є досить високоінформативним. Лікарем оцінюються розміри печінки, її структура та однорідність, наявність вогнищевих змін, а також стан кровотоку. УЗД дає змогу з досить високою чутливістю і специфічністю виявити як дифузні зміни печінки (жировий гепатоз, хронічний гепатит і цироз), так і вогнищеві (рідинні та пухлинні утворення).

Жовчний міхур і жовчні протоки

Крім самої печінки оцінюють стан жовчного міхура і жовчних проток — досліджують їхні розміри, товщину стінок, прохідність, наявність конкрементів, стан навколишніх тканин. УЗД дає змогу в більшості випадків визначити наявність конкрементів у порожнині жовчного міхура.

Підшлункова залоза

Під час дослідження підшлункової залози оцінюються її розміри, форма, контури, однорідність паренхіми, наявність утворень.

Нирки та наднирники, заочеревинний простір

Під час дослідження нирок (УЗД нирок) оцінюють їхню кількість, розташування, розмір, форму, контури, структуру паренхіми та чашково-мискової системи. УЗД дає змогу виявити аномалії нирок, наявність конкрементів, рідинних і пухлинних утворень, також зміни внаслідок хронічних і гострих патологічних процесів нирок.

Ультразвукова діагностика може застосовуватися для визначення ознак кишкової непрохідності та непрямих ознак спайкового процесу. За допомогою ультразвукового дослідження можна виявити наявність вільної рідини в черевній порожнині, якщо її досить багато, що може відігравати вирішальну роль у лікувальній тактиці низки терапевтичних і хірургічних захворювань і травм.

Щитоподібна залоза

У дослідженні щитоподібної залози ультразвукове дослідження є провідним і дає змогу визначити наявність вузлів, кіст, зміни розміру та структури залози.

Кардіологія, судинна та кардіохірургія

Ехокардіографія (ЕхоКГ) — це ультразвукова діагностика захворювань серця. У цьому дослідженні оцінюються розміри серця та його окремих структур (шлуночки, передсердя, міжшлуночкова перегородка, товщина міокарда шлуночків, передсердь тощо), наявність та об’єм рідини в перикарді — «серцевій сорочці», стан клапанів серця. За допомогою спеціальних розрахунків і вимірювань. Ехокардіографія дає змогу визначити масу серця, скоротливу здатність серця — фракцію викиду тощо. Існують зонди, які допомагають під час операцій на серці стежити за роботою мітрального клапана, розташованого між шлуночком і передсердям.

Акушерство, гінекологія та пренатальна діагностика

Ультразвукове дослідження використовується для вивчення внутрішніх статевих органів жінки, стану вагітної матки, анатомії та моніторингу внутрішньоутробного розвитку плода.

Цей ефект широко застосовується в акушерстві, оскільки звуки, що йдуть від матки, легко реєструються. На ранній стадії вагітності звук проходить через сечовий міхур. Коли матка наповнюється рідиною, вона сама починає проводити звук. Положення плаценти визначається за звуками крові, що протікає через неї, а через 9-10 тижнів з моменту утворення плода прослуховується биття його серця. За допомогою ультразвукового дослідження можна також визначати кількість зародків або констатувати смерть плода.

М’язово-скелетні дослідження

Ультразвукове дослідження використовується для діагностики травматичних ушкоджень і запальних захворювань суглобів (плечових, колінних тощо), м’язів, зв’язок, менісків, сухожиль, виявлення проявів артрозу.