Ендоскопія

Кабинет эндоскопической диагностики многопрофильного медико-диагностического центра «БМДЦ» (Кривой Рог) отвечает всем требованиям сегодняшнего дня. Кабинет расположен на первом этаже нашего корпуса, что упрощает осмотр пациентов всех возрастов.

В комнате приёма пациентов обследуемые имеют возможность оставить верхнюю одежду в закрываемом шкафу индивидуального пользования, а для удобства и соблюдения чистоты в кабинете пациенты одевают одноразовые бахилы на свою обувь. Затем проводится регистрация пациентов в журнал учёта проведения эндоскопий, вносятся данные в программу компьютера, созданную программистами нашего центра, а после проведения эндоскопии здесь на компьютере обрабатывается видеоэндоскопический материал и данные рН-метрии, распечатываются протоколы исследований, проводятся консультации больным.

В ендоскопічній кімнаті проводяться безпосередньо діагностичні та лікувальні ендоскопії згідно з регламентуючими документами.

У кімнаті дезінфекції та стерилізації створені всі умови для проведення бездоганної обробки ендоскопів та інструментів

На оснащенні кабінету сучасні відеоендоскопи CV 70 японської фірми «Olympus» для проведення фібро-езофагогастродуоденоскопії (ФЕГДС) та колоноскопії (ФКС), цифрова відеосистема з освітлювачем, що дає змогу проводити відеоендоскопії, документально фіксувати дослідження, що проводяться, створювати відеоархів обстежуваних пацієнтів, а також під час опрацювання відеофайлів створювати фотофайли, що відображаються в протоколах пацієнтів у вигляді кольорових фотографій з виявленою патологією. Завдяки комп’ютерному рН-метру з тонкими рН-зондами проводиться ендоскопічна рН-метрія, яка дає змогу за короткий час під контролем зору точно провести визначення кислотоутворювальної функції шлунка.

Нещодавно придбано нову відеоендоскопічну систему Sonoscape HD-500. Відеоендоскопічна система класу Full HD 1080p Перша система цього рівня, доступна широкому колу користувачів. Відеоендоскопи високої роздільної здатності забезпечують виняткову чіткість, що відкриває нові перспективи масової діагностики ШКТ.
FULL HD роздільна здатність КМОП-сенсора відеоендоскопа.
Унікальний освітлювач створений на основі технології LEP.
Мультихвильова технологія поліпшення візуалізації судин та інших структур на слизовій оболонці.

Запис на USB.
SonoScape HD-500 система експертного класу з режимом хромоендоскопії VIST для виявлення онкологічних новоутворень з високим рівнем достовірності на ранніх стадіях.

Для визначення інфікованості слизової оболонки шлунка бактерією Helicobacter pylori (H.р.) ми використовуємо уреазний тест, а також дихальний тест, який проводять частіше після проведення ерадикаційної терапії з приводу цієї інфекції. У разі виявлення патології, що вимагає гістологічної верифікації, проводиться біопсія.

Для проведення лікувальних ендоскопій використовують радіохвильовий хірургічний апарат «Сургітрон» (США), який є високоефективним під час лікування поліпів стравоходу, шлунка, 12п. кишки, товстого кишківника, під час зупинки виразкових кровотеч, а також під час лікування виразок, які довго не загоюються. Для зручності використання комплект обладнання розміщений на ендоскопічній відеостійці, де на полицях компактно розміщено монітор з комп’ютером і клавіатурою, відеосистему з освітлювачем, радіохвильовий апарат «Сургітрон», блок пам’яті рН-метра, електроаспіратор. Для зручності проведення всі дослідження проводяться на ендоскопічному столі.

В ендоскопічному кабінеті працює лікар-ендоскопіст вищої категорії Сичов Юрій Аркадійович.

Кабінет працює з 8.00 до 16.00 за шестиденним робочим тижнем.

Ендоскопії проводяться за попереднім записом за телефоном

067-010-22-11 (ендоскопічний кабінет)

а так само без попереднього запису за наявності вільного місця в списку запису пацієнтів, але в стані пацієнта натщесерце.

Рушник і капці не потрібні. Розцінки на проведені ендоскопії залежать від обсягу проведених досліджень і від кількості необхідного часу для обслуговування пацієнта, а також від додаткових досліджень і характеру консультації лікаря-ендоскопіста. Вік наших пацієнтів, яким за перші місяці роботи було проведено дослідження, від 6 років до 87 років.

З огляду на наявність тонкого ендоскопа моделі ХР ендоскопії добре переносяться дітьми. У роботі використовуємо лідокаїн 10% аерозоль, який дає змогу швидко та ефективно зняти чутливість слизової ротоглотки у пацієнтів без обтяженого алергоанамнезу.