Обладнання лабораторії

Аналізатор для імунохімічного аналізу cobas e 411 (Roche)
Повністю автоматизована система для імунохімічного аналізу.
Аналізатор cobas e 411 розроблений для потреб лабораторій середньої продуктивності.

Готові до використання реагенти в спеціальних касетах, автоматичне програмування методик зі штрихового коду, можливість виконання експрес-аналізу без переривання поточного процесу створюють умови комфортної роботи та скорочення трудових затрат у лабораторії. Використання солі рутенію як мітки, а також сучасного методу електрохемілюмінесценції в поєднанні зі стрептавідин-біотиновою технологією забезпечує отримання результатів аналізів з високою точністю, специфічністю і відтворюваністю. Тест-системи лінії Elecsys дають змогу вимірювати концентрацію аналітів у широкому діапазоні, що призводить до зниження частоти розведення образів.

Продуктивність

До 88 аналізів на годину

Час аналізу

18 хвилин або 9 хвилин (експрес-метод для деяких тестів)

Об’єм зразка

10-50 мкл

Унікальна концепція програмування приладу під час завантаження реагентів Працюючи на аналізаторі cobas e 411, достатньо лише завантажити стандартні упаковки з готовими до використання реактивами, калібраторами та контролями, що призводить до автоматичного програмування приладу без помилок. Усю необхідну інформацію, включно з методикою аналізу та даними щодо калібрувальної кривої, внесено в ID- і 2D-штрих-коди на упаковках.

Виконання як екстрених, так і рутинних аналізів у будь-який час.STAT («експрес») — будь-яка позиція на диску cobas e 411 Disk і окремий STAT («експрес») — порт на cobas e 411 Rack дають негайний доступ до виконання екстрених досліджень у будь-який час без переривання рутинної роботи. Проби розміщуються на приладі одразу ж у міру їх надходження в лабораторію — як в екстреному, так і в рутинному режимі: у будь-який час доби.

Точність. Система визначення рівня рідини, піни та згустку в пробі забезпечують точність дозування зразка в робочу пробірку. Можливі пре- та пост-аналітичні розведення зразка в автоматичному режимі. Використання міксера дає змогу підтримувати в гомогенному стані реагенти, що містять мікрочастинки.

Повністю уникнути перехресного забруднення проб дає змогу застосування одноразових наконечників для дозування зразка в автоматичному режимі.

Аналізатор автоматичний імунологічний імунологічний хемілюмінісцентний аналізатор Immulite 2000IMMULITE 1000 — повністю автоматизована система хемілюмінесцентного аналізу нового покоління виробництва компанії Siemens Healthcare Diagnostics Inc.. Система IMMULITE 2000 незамінна для діагностичної лабораторії. Вона дає можливість проводити з високою точністю діагностику найскладніших захворювань.

IMMULITE 2000 — автоматичний імунохімічний аналізатор, що поєднує в єдиній системі можливості швидкого, точного і достовірного аналізу, високу продуктивність, простоту використання, надійність, велике меню тестів.
Меню тестів дає змогу проводити як рутинні дослідження, так і виконувати унікальні тести. До переліку досліджень входить понад 100 показників за 17 діагностичними групами: оцінка функції щитоподібної залози, репродуктивної функції, діабету, анемії, алергії, серцево-судинних, онкологічних, інфекційних захворювань, проведення лікарського моніторингу.

Аналізатор використовує метод ферментативно-посиленої хемілюмінесценції, що дає змогу мати високу точність. Чутливість цього методу сягає 10-9 — 10-12, а чутливість звичайного імуноферментного аналізу 10-6. Цей факт відіграє велику роль при дослідженні таких параметрів, як вільний Т4, вільний Т3, ТТГ, вільний ?-ХГЛ тощо;

Автоматичний біохімічний аналізатор довільного доступу Cobas c311 (Roche Diagnostics)

Понад 100 тестів у меню клінічної хімії; Рідкі, готові до використання реагенти в упаковках cobas c pack легко встановлюються на борт аналізатора; Кожна касета містить усі необхідні для аналізу реагенти, що спрощує зберігання та логістику; Об’єми упаковок забезпечують економне використання при визначенні як рутинних, так і специфічних параметрів; Висока стабільність калібрування зменшує витрату реагентів; 73% тестів потребують менше ніж 5 мкл зразка, що зручно для педіатричних зразків; Безконтактне ультразвукове перемішування в реакційній кюветі унеможливлює крос-контамінацію.